SugarBearHair

SugarBearHair – Juuksekasvu soodustavad vitamiinid

Soodusta juuksekasvu seespidiselt SugarBearHair pehmete ja maitsvate närimisvitamiinide abil. Klassikaliste vitamiinitablettide neelamise asemel saad nautida hommikuti hoopis vitamiinirikast kummikaru, mis lõhnab ja maitseb suurepäraselt.

Nüüdseks maailmakuulus SugarBearHair sai alguse 2015. aastal Floridas ja nende juuksevitamiine toodetakse siiani USA-s parimatest kättesaadavatest toorainetest.

Miks on SugarBearHair kummikarud juustele head?

Kui kehal on mingitest toitainetest puudu, on seda esimesena sageli just juuste pealt näha. Seetõttu vajavad kaunid juuksed lisaks välisele hoolitusele toetust ka organismist seestpoolt.

Kummikaru vitamiinid suurendavad juuste pikkust ja kvaliteeti tänu oma koostises olevatele juuste kasvu soodustavatele vitamiinidele, nagu biotiin, foolhape, jood ja vitamiinid A, C, D, E, B6 ja B12. Et vitamiine oleks mõnusam tarbida, on nad maitsestatud looduslike marjadega.

SugarBearHair annab sulle kõik, mida vajad, et su juuksed oleksid terved ja kaunid:

  •                 Aitab panna juuksed kasvama
  •                 Toidab juukseid seestpoolt
  •                 Muudab juuksed tugevamaks
  •                 Parandab juuste elastsust
  •                 Peatab juuste murdumise

Lisaks juustele mõjuvad SugarBearHair kummikarud hästi ka küüntele ning nahale.

Parimad vitamiinid juuksekasvuks vajavad aega, et tulemused nähtavaks muutuksid. Seetõttu soovitame juuksevitamiine võtta järjest vähemalt 3 kuud.