SEB MAN

Sebastian Proffessional Seb Man

SEB MAN on ideaalne igapäevane energialaeng veatult stiilsetele ja kiire elustiiliga meestele, pakkudes eksklusiivseid juuksehooldus-, stiliseerimis- ja habemehooldustooteid.

Sebastian Professional on kogu maailma salongides kasutatav professionaalne juuksehooldus- ja stiliseerimisbränd, mis on laiendanud oma tooteid... MEESTELE.

Tootesari SEB MAN arvestab sellega, mida tähendab meheks olemine tänapäevases maailmas. Kollektsiooni eesmärk on pakkuda toodete kasutajatele võimalus murda mehi ühekülgselt kujutavaid stereotüüpe.

SEB MAN erineb teistest sarnastest brändidest, kuna on teadlikult suunatud kaasaegsete meeste soovile mitte olla piiritletud vaid ühe tunnusega. Linnalikud, trendikad ja alati tegevuses Y-põlvkonna mehed kuuluvad „sotsiaalmeedia põlvkonda“, mida iseloomustab erinevate erialade ja huvidega tegelemine. Nad tahavad mugavaid, lihtsasti kasutatavaid ja kvaliteetseid tooteid,
mida kaasata vaevatult oma niigi kiiresse päeva.

Sellest tulenevalt koosneb SEB MAN sari lihtsasti kasutatavatest juuksehooldus - stiliseerimis- ja habemehooldustoodetest kaasaegsetele meestele, kes ei lase end piiritleda