Olaplex

Olaplex juuksehooldus

Olaplex aitab säilitada juuste tervist enne ja pärast kõiki tekstuuritöötlusi.

Olaplex taastab juukse sturktuuri. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele annab Olaplex ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvipüsivust. Olaplex on ideaalne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal.

Olaplexil on ainult üks eesmärk: see kaitseb, parandab ja ravib juukseid seespidiselt. Toodet pole võimalik pesta juustest välja isegi sügavpuhastava šampooniga. Eraldi hooldusprotseduurina taastab ja tugevdab see juba rikutud juukseid.

Olaplex on kogemuste ja teaduse tulemus. Olaplexist teeb ülemaailmse fenomeni selle patendeeritud molekul, mis käivitab uuel moel juukse sees keemilise reaktsiooni. Koostisesse kuuluv aktiivne toimeaine parandab ja kaitseb disulfiidsidemeid. Olaplex on välja töötatud juuste tugevdamiseks ja taastamiseks. Olaplexi toodetes ei leidu sulfaate, parabeene, ftalaate ja teisi kahjulikke aineid. Olaplex on loodussõbralik vegantoode, mida pole kunagi loomade peal testitud.

Olaplex Juuksehooldus