Nioxin

Nioxini juuksehooldus

Nioxin`i tootevalik on välja töötatud selliselt, et tugevdada, toita ja hooldada juukseid. Selle tooted sobivad kõigile juuksetüüpidele ja erinevatele peanahaprobleemidele.

Juuksed ilma terve peanahata on nagu puu ilma juurteta, toitainepuuduses ja janus. Peanaha õige hooldamine tagab ka tervete, tihedamate ja tugevate juuste kasvu.

DERMABRASION ehk MIKROLIHVIMINE

Näonaha pikendusena nõuab peanahk samasugust tähelepanu ja hooldust nagu näonahk ning kuna terve peanahk on tervete juuste aluseks, siis annab see juustele paksema ja tihedama välimuse.

Mikrolihvimine on vananemisvastane hooldus, mis toimib peanahal nagu näohooldus ja mida
tehakse ainult salongis. See eemaldab peanahalt jäägid, et taastada peanaha hea seisund. Tööpõhimõtte aluseks on koorimine, mis kiirendab peanaha uuenemist. Hooldatud peanahk uueneb kuni 34% kiiremini kui hooldamata peanahk.

Scalp Infusion tehnoloogia kiirendab koorimise abil peanaha uuenemist ja eemaldab juuksenääpsude ümbert toodete jäägid. Teenus, kus massaazi käigus eemaldatakse Nioxin Dermabrasion Treatmentiga peanahalt ja juustest karvanääpsusid ummistavat rasu, rasvhappeid, keskkonna jääke ja surnuid naharakke. Mõjuaeg on 10 minutit ning seejärel loputatakse.
Soovitus: korrata protseduuri vajadusel iga 30-45 päeva järel.

Hõrenevate juuste kolm tunnust