Koleston

Wella Koleston Perfect Me+

Koleston Perfect on ainulaadne juuste värvimistehnoloogia, mis pakub juustele täiuslikku hoolitsust ja ühtlaselt puhast värvi loomuliku sügavuse ja säraga. Tunduvalt vähem juuste kahjustusi iga värvimiskorra järel. Tänu Me+ tehnoloogiale on kuni 60 korda väiksem tõenäosus uue juuksevärviallergia tekkeks. Kuni 100% hallide juuste katvus.

Pure Balance tehnoloogia neutraliseerib metalliosakesed ja tagab juuksesiseste sidemete kaitse ning kontrolli õige värvi moodustumiseks. See on meie kõige puhtam värv Me+ molekuliga. Me+ värvimolekul aitab ka vähendada uute allergiliste reaktsioonide väljakujunemise ohtu, tagades seejuures rikkalikud, säravad värvitoonid.

Uued värvitehnoloogiad tähistavad professionaalses juuksevärvitööstuses ajaloolist revolutsiooni ME+ tehnoloogiaga.

KOLESTON PERFECT viib Wella Professionalsi arengu uuele tasandile, tähistades kõige olulisemat värviuuendust rohkem kui sajandi vältel.


ME+ tehnoloogiaga KOLESTON PERFECT on esimene ja ainus professionaalne juuksevärvibränd, mis sisaldab murrangulisi Pure Balance Technology ja ME+ tehnoloogiaid, mis tagavad tõestatult säravad ja rikkalikud värvid ning tunduvalt vähem kahjustusi iga värvimiskorra järel.

ME+ TM vähendab ka uue juuksevärviallergia tekke riski. Pure Balance Technology TM on patenditud tehnoloogia, mille eesmärk on vähendada vabade radikaalide moodustumist värvi mõjumisaja jooksul, deaktiveerides selleks juustes olevad jäägid, nt metallid. Vabad radikaalid mõjutavad värvi mõjumisaja jooksul selle moodustumistjaon peaised juuksekahjustuste põhjustajad. Pure Balance Technology abil on tulemuseks ühtlaselt puhas värv, loomulik sügavus ja sära ning tunduvalt vähem kahjustusi iga värvimiskorra järel.

ME tehnoloogia näol on tegemist teadusliku läbimurdega, mille eesmärk on asendada väga tugevaid sensibilisaatoreid PPD ja PTD ning tagada kuni 60x väiksem tõenäosus uue juuksevärviallergia tekkeks. Esmakordselt 19. sajandil patenditud PPD/PTD värviosakesi on püsivärvide peamiste koostisainetena kasutatud juba üle 130 aasta.

ME+ tehnoloogiaga UUS KOLESTON PERFECT aga muudab seda, pakkudes salongide klientidele võimaluse proovida meie kõige olulisemat juuksevärvialast uuendust rohkem kui sajandi vältel.