INVIGO

Invigo juuksehooldus

Nautige juuste kiiret taastust Wella Professionalsi uue INVIGO sarjaga!

Kaasaegne elustiil ei mahu enam üheksast viieni kestvasse päeva – tegusa tööelu ja lõputute koduste toimetuste kõrvalt on naistel järjest raskem aega maha võtta, hinge tõmmata ja ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt koguda. Kuna puhkamine ja lõõgastumine kipuvad toimetuste nimekirja lõppu jääma, siis pole ime, et seda on näha ka unarusse jäetud juustes, mida pole aega salongis hooldamas käia või millele leitakse hetk ainult kiireks lõikuseks.

Seda silmas pidades tutvustab Wella Professionals kõrgefektiivset INVIGO hooldussarja, mille eesmärk on taastada juuksed kiirelt ja tõhusalt ning vastata samas juuste kõigile vajadustele. Sarja tooted sisaldavad INVIGO-Blends koostiseid – UUT kõrgetasemelise tehnoloogia, tõhusate koostisainete ja vitamiinide triot, mis lisab kohe juustele energiat ja parandab kasutaja enesetunnet. Elujõutud juuksed muutuvad vaid paari minutiga energilisteks.

INVIGO tõhusad hooldavad koostised annavad energiat nii salongis juukseid hooldades kui ka kodus seda tehes. Iga INVIGO hooldus koosneb kontsentreeritud võimendavast tootest, ergutavast massaažist ja täiendavast tootest, mille koostoime taastab
juuksed kiiresti, jättes need elujõuliseks ning andes tervisliku välimuse ja pehme tunde katsumisel.

Kõik INVIGO sarja hooldustooted (Blonde Recharge, Color Brilliance, Nutri-Enrich, Volume Boost ja Aqua Out) on loodud toimima koos INVIGO kolme eksklusiivse salongihooldusega – BRILLIANCE BOOSTER (sära võimendaja), NUTRI BOOSTER (toitainete võimendaja) ja VOLUME BOOSTER (volüümi võimendaja). Need muudavad tavalised hooldusteenused kiireteks, lihtsateks, personaalseteks ja nauditavateks kogemusteks, mida soovivad
kõik kliendid.

Kuna mu graafik on väga tihe, vajan tooteid, mis tõesti toimivad. Mulle meeldib Wella Professionalsi INVIGO hooldussarja kasutada, sest see on kiire, lihtne ja tõhus.“ - Sophie Turner, Wella Professionalsi ülemaailmne saadik.
Kui peaksin INVIGO hooldusteenuseid kirjeldama kolme sõnaga, siis oleksid need lihtne, kiire ja personaalne.
Need tõesti pakuvad kohesed ja nähtavad tulemused.“ - Christian Wood, Wella Professionalsi kuulsuste juuksurite saadik.

TEADUS WELLA PROFESSIONALS INVIGO SARJA TAGA

Wella Professionalsi UUED INVIGO tooted sisaldavad kõrgefektiivseid INVIGO-Blends koostiseid – iga sari koosneb hoolikalt valitud uutest koostisainetest, kõrgetasemelisest tehnoloogiast ja vitamiinidest, mis pakuvad tõhusad hoolduslahendused ja vastavad juuste kõigile vajadustele. Teenus algab salongis stilisti konsultatsiooniga, mille käigus valitakse juuste vajadustele vastav toodete kooslus. Uus tehnoloogia on lisatud kogu INVIGO sarjale.

„Me kõik teame, et kaasaegse elu pinged ja stress võivad mõjutada meie toitumist, und ja üldist tervist, sealhulgas ka juukseid. Tegusatel naistel ei ole oma juuste eest hoolitsemiseks kuigi palju aega ning selle tulemusel muutuvad need tuhmiks, nõrgaks ja elujõutuks.
Wella Professionalsi UUTE INVIGO hooldustoodete kõrgefektiivsed koostised taastavad aga juuksed, muutes need energiliseks, toidetuks ja kohevaks. Kõrgetasemelise tehnoloogia, uute koostisainete ja vitamiinide koosluse jõul annavad INVIGO-Blends koostised energiat nii sulle kui ka sinu juustele“, selgitas COTY tootearenduse teadus- ja arendustöö vanemjuht Kerstin Meyer-Lipp.