Fusion

Wella Professionals Fusion juuksehooldus

Wella Professionalsi esimene kohene taastav hooldussari kahjustatud juustele salongitoodetest koduse kasutuseni.

Kahjustatud juuksed on haprad, kräsused ja tuhmid.

FUSION hooldussari lisab juustele aminohappeid ning taastab seeläbi juuksekiudu ja tungib juuste keskmesse, et anda tulemuseks siledad, elastsed ja murdumisele vastupidavad juuksed.

KUIDAS SEE TOIMIB?

Ämblikusiidist – ühest tugevaimast looduslikust materjalist – inspireeritud koostis on loodud koos Silksteel FUSION sarjaga, mis on kooslus siidaminohapetest ja mikroniseeritud lipiididest.

See tungib sügavale juustesse kuni nende keskmeni, taastab koheselt juuksed mikro- ja makrotasandil ning aitab ennetada edasist murdumist. Isegi kõige kahjustatumad juuksed tunduvat elustatud, siledad, elastsed ja vastupidavad murdumise suhtes.

TOOTED:

 1. INTENSE REPAIR SHAMPOO
  INTENSIIVNE TAASTAV ŠAMPOON
  Õrn šampoon, mis aitab parandada kahjustatud juukseid ning annab puhta ja hooldatud tulemuse. EDTA, mikroniseeritud lipiidide ja siidaminohapetega.
  Kasutamine: kandke märgadesse juustesse, ajage vahule ja loputage hoolikalt.
 2. INTENSE REPAIR CONDITIONER
  INTENSIIVNE TAASTAV PALSAM
  Aitab koheselt kaitsta kammimisest ja mehaanilistest kahjustustest tingitud murdumise eest. Harutab juukseid ja annab sileda tulemuse. Siidaminohapetega. Kasutamine: kandke niisketele juustele. Jätke 30 sekundiks mõjuma ja loputage hoolikalt.
 3. INTENSE REPAIR MASK
  INTENSIIVNE TAASTAV MASK
  Luksuslik kreemjas mask, mis aitab parandada ja kaitseb murdumise eest. Intensiivsete toitvate koostisosade ja siidaminohapetega. Kasutamine: kandke niisketele juustele. Jätke 5 minutiks mõjuma ja loputage hoolikalt.
 4. AMINO REFILLER
  AMINOTÄITJA, SALONGIHOOLDUS
  Tungib juuste keskmesse ja täidab juuksekarva aminohapetega. Siidaminohapetega.
  Kasutamine: kandke pestud niisketele juustele, keskenduge kahjustatud osadele (keskosa ja otsad). Kammige läbi ja soojendage, et intensiivistada kauakestvaid tulemusi. Loputage hoolikalt. Sama hoolduse käigus võib kasutada ka palsamit või maski.