Külli Palu on tegutsenud ilumaailmas juba üle 20 aasta ning asutanud tänaseni edukalt toimiva juuksurisalongi Sikkim aastal 1997. Ta on osalenud erinevates projektides - näitena Stiilipäevik, praktiseerinud Kreetal, jne.

Külli täiendab end regulaarselt rahvusvaheliselt tuntud meistrite käe all nii praktiliste värvi, lõikuse, kui ka juhtimise alal, nagu

Louis Hummelt, Tim Hartly, Bert Kietzerow, Dmitri Vinokurov

FrankBrormann, Tery Tougherthy, Steffie Brand

Anneli Soonberg, Denis Kovalenko, Igor Zahharov

Meisterjuuksuri missiooniks on luues silmailu, parandandada inimeste elukvaliteeti, muutes neid seeläbi õnnelikemaks. Arendades enda professionaalseid oskusi ja teadmisi läbi elukestva enesearenduse ning distsipliini, pärandades need uue koolkonna kaudu tulevastele põlvedele.

NB! Külli töötab ka Tallinnas ja Tartus. Küsi järele meili teel või Facebookist.

 

 

Anneli Int peab oma töös oluliseks teenuse kvaliteeti ja kliendi rahulolu.

Olles omandanud juuksuriameti paneb Anneli suurt rõhku uutele trendidele ja töövõtetele. Ta on väga hea klienditeenindaja, põhjalik ja õpihimuline.

Anneli hindab isikupära ning terveid ja hoolitsetud juukseid.

 

 

Erika Vares on noor juuksur, kes on oma töös kõigele uuele avatud.

Ta naudib tööd klientidega, kes on kompromissialdid, et pakkuda neile uusi lõikusi ja värvitehnikaid.

Suhtub töösse vastutustundega, püüab töötada nii, et kliendid lahkuksid naeratus näol ja tuleks rõõmuga salongi tagasi.

 

 

Kati Tamm lähtub oma töös põhimõttest, et korralik juukselõikus on soengu alus. Kliendiga konsulteerides võetakse ette julgemadki lõikusstiilid. Ta hindab kõrgelt juuste tervist ja naturaalsust ning uute soengustiilide katsetamist.

Kati armastab uusi väljakutseid ning seetõttu lisaks juukusri ametile on ta omandanud jumestustehnika, kulmude värvimise ja korrigeerimise ning ripsmehoolduse oskused.